Witamy w katalogu-online 2018. Informujemy, że katalog jest wydrukowany w formie papierowej oraz dostępny na naszej stronie internetowej. Duża część towarów jest także dostępna w niniejszym panelu. Niniejszy panel służy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Umożliwia on podgląd naszych produktów i towarów, a także wysłanie zapytania do naszej firmy.NIE JESTEŚMY SKLEPEM INTERNETOWYM Dokonywanie zakupów i podgląd cen możliwe są wyłącznie dla naszych odbiorców. Informujemy, że nie dokonujemy sprzedaży na rzecz osób fizycznych, gdyż nasza firma nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Ceny w panelu są cenami netto. Dokumenty wygenerowane automatycznie przez niniejszy panel mają wyłącznie charakter orientacyjny i należy je traktować wyłącznie jako potwierdzenie otrzymania zamówienia.Minimalna sprzedaż dla większości artykułów to zgrzewka 5 pojedynczych opakowań.Minimum logistyczne wynosi 300 zł NETTO.
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Ostatnio oglądane
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
O Sklepie
Jesteśmy importerem i dystrybutorem artykułów hobbystycznych i kreatywnych od roku 1999. W początkowym okresie zajmowaliśmy się importem bristoli kolorowych z niemieckiej firmy Folia. Z biegiem czasu rozwinęliśmy zarówno własny import pełnokontenerowy z krajów Dalekiego Wschodu, produkcję na nasze zlecenie, a także prowadzimy wymianę handlową ( w tym eksport ) z kontrahentami z kilkunastu krajów. Współpracujemy także z grafikami i artystami, którzy tworzą dla nas nowe wzory produktów oraz pomagają nam jako nasi konsultanci.
W chwili obecnej dysponujemy pomieszczeniami magazynowo-produkcyjnymi o wielkości kilkuset metrów kwadratowych w Zabierzowie koło Krakowa, wyposażonymi także w regały wysokiego składowania. Stale współpracujemy z wieloma sklepami specjalistycznymi, jak i papierniczymi , a także internetowymi na terenie całego kraju, oraz z hurtowniami. Zaopatrujemy także instytucje takie jak domy kultury, warsztaty terapii zajęciowej, agencje reklamowe oraz osoby organizujące szkolenia i warsztaty.
Cały czas poszerzamy nasz asortyment, chcąc dostosować go do zmieniających się potrzeb rynkowych i trendów.
Praktycznie co roku wydajemy nasze katalogi w formie papierowej.

Dostawa pełnokontenerowa
Dostawa pełnokontenerowa
Towary składowane w              magazynie
Towary w magazynie
Magazyn drobnych towarów
Setki drobnych asortymentów
umieszczonych w kartonach
Fragment ekspozycji
Fragment ekspozycji
Okładka katalogu
Okładka katalogu 2015/2016
Stojaki
Stojaki z naszymi towarami
Serwis prowadzony jest przez Galeria Hobby sp. z o.o.
Aktualna Data: 2024-06-20 06:48
Data Ostatniej Aktualizacji: 2020-05-06
© GaleriaHobby Katalog. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.