Witamy w katalogu-online 2018. Informujemy, że katalog jest wydrukowany w formie papierowej oraz dostępny na naszej stronie internetowej. Duża część towarów jest także dostępna w niniejszym panelu. Niniejszy panel służy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Umożliwia on podgląd naszych produktów i towarów, a także wysłanie zapytania do naszej firmy.NIE JESTEŚMY SKLEPEM INTERNETOWYM Dokonywanie zakupów i podgląd cen możliwe są wyłącznie dla naszych odbiorców. Informujemy, że nie dokonujemy sprzedaży na rzecz osób fizycznych, gdyż nasza firma nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Ceny w panelu są cenami netto. Dokumenty wygenerowane automatycznie przez niniejszy panel mają wyłącznie charakter orientacyjny i należy je traktować wyłącznie jako potwierdzenie otrzymania zamówienia.Minimalna sprzedaż dla większości artykułów to zgrzewka 5 pojedynczych opakowań.Minimum logistyczne wynosi 300 zł NETTO.
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Ostatnio oglądane
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Regulamin sklepu
Regulamin sprzedaży
Panel Katalog online umożliwia szybkie znajdowanie towarów korzystając z zainstalowanej wyszukiwarki, znalezienie informacji o towarach i ich cenach a także daje możliwość złożenia zamówienia.
Wszystkie powyższe możliwości dostępne są wyłącznie dla zalogowanych użytkowników .
Panel zamówień nie jest sklepem internetowym w rozumieniu przepisów ustawowych, a jedynie ułatwieniem dla klientów hurtowych stworzonym celem szybszego sporządzania zamówień.
W związku z faktem, że właściciel panelu nie obsługuje osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej nie prowadzi także żadnych baz danych osobowych podlegających pod przepisy Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

I. Strony Transakcji
Stroną transakcji, zwaną dalej Dostawcą jest:
Galeria Hobby sp.z o.o.
ul.Rodziny Poganow 39
32-080 Zabierzów
NIP: 5130240515
Wysyłka towaru odbywa się z magazynu, zlokalizowanego w Zabierzowie, ul. Rodziny Poganów 39.
Strona transakcji składająca zamówienie u Dostawcy jest w dalszej części Zamawiającym.

II Zamówienia
 1. Zamówienia przyjmowane są wyłącznie od podmiotów gospodarczych, instytucji oraz osób organizujących warsztaty i szkolenia.
 2. Zamówienia przyjmowane są od podmiotów zarejestrowanych w naszym panelu.
 3. Nie są przyjmowane zamówienia od osób prywatnych dokonujących zakupów na własne potrzeby.
 4. Zamówienia można składać poprzez:
 • - panel zamówieniowy internetowy,
 • - e-mail: galeriahobby@galeriahobby.home.pl
 • - telefonicznie: (12) 6383488 ; (608) 413313
 • - faksem (12) 3504060
 1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 2. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 11.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 3. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub (i) adresu e-mail - po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub / i poprzez e-mail.
 4. W wielu przypadkach towary są sprzedawane na opakowania. Informacja o ilości towarów w opakowaniu znajduje się w opisie towaru i jest wyrażnie zaznaczona. W przypadku zamówienia ilości mniejszej niż opakowanie zamówienie zostanie skorygowane aby dokonać sprzedaży na pełne opakowania. Opakowania nie są rozrywane ze względu na możliwość zniszczenia lub zabrudzenia towaru.
 5. Dostawca zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji.
 6. Z uwagi na możliwość wystąpienia błędów przy aktualizacjach (cen, konfiguracji, czy parametrów technicznych) – ewentualne rozbieżności zostaną skorygowane przed zawarciem umowy sprzedaży i przystąpieniem Dostawcy do wysyłki towaru tj. w toku procedury składania zamówienia i najpóźniej w chwili wysłania do Kupującego na wskazany przez niego adres e-mail potwierdzenia przyjęcia zamówienia.
 7. Zdjęcia na stronie panelu nie stanowią oferty handlowej i mogą różnić się od rzeczywistego wyglądu produktu
 8. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w panelu wyrażone są w złotych polskich i są cenami netto tj. nie zawierają podatku VAT
 9. Rabaty od cen udzielane są według uzgodnień i zależą od wielkości zamówienia.
III Dostawa
 1. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego.
 2. Konkretny termin dostawy zostanie ustalony z Zamawiającym telefonicznie lub poprzez email.
 3. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia.
 4. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (fakturę VAT lub fakturę eksportową ).
IV Płatności
 1. Należność za zamówiony towar Zamawiający możne uregulować w następujący sposób
a) w przypadu pierwszego zamówienia
- przy odbiorze przesyłki,
- przelewem (przedpłatą)
b) przelewem w uzgodnionym terminie od daty wystawienia faktury w przypadku dalszych zamówień pod warunkiem nadesłania kopii dokumentów firmowych
 1. Numer konta bankowego będzie wskazany na nadesłanych dokumentach handlowych ( faktura VAT lub faktura eksportowa ).
 2. Dla klientów z zagranicy preferujemy formę płatności PayPal lub przelew bankowy.
V Realizacja

 1. Dostawy są realizowane na terenie całego kraju oraz na terenie UE.
 2. Paczki nadawane i doręczane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.
 3. Zamówienie będzie zrealizowane nie wcześniej niż następnego dnia po potwierdzeniu zamówienia, ze względu na konieczność przygotowania wysyłki i wystawienia listu przewozowego.
 4. W wyjątkowych wypadkach zamówienia może być zrealizowane w dniu złożenia zamówienia o ile wpłynie nie później niż do godziny 9.00 .
 5. Podstawową firmą kurierską z jaką w chwili obecnej wpółpracuje Dostawca jest UPS.
 6. W wyjątkowych wypadkach przesyłki mogą być nadane przez Pocztę Polską ( małe paczki i listy ).
 7. Przesyłki paletowe dostarczane są przez JAS-FBG.
 8. Minimum logistyczne tj. minimalna wartość zamówienia, jaka może być przyjęta do realizacji wynosi 300 PLN netto.
 9. Przy zamówieniach o wartości powyżej 300zł na terenie Polski oraz powyżej 500 PLN lub 120 € na terenie UE koszt przesyłki pokrywa Dostawca.
 10. Informacje ogólne o zasadach udzielania rabatów są przesyłane w mejlu potwierdzającym zalogowanie się Kupującego w panelu – katalogu online , lub zostały ustalone w inny sposób.
VI Reklamacje i zwroty

 1. Ewentualne reklamacje i dotyczace zakupionego towaru powinny być składane przez Kupującego na adres e-mail: galeriahobby@galeriahobby.home.pl
 2. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko (firmę) zamawiającego, nr zamówienia, nr faktury VAT oraz opisać przedmiot reklamacji.

VII Postanowienia końcowe

 1. W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu (12) 6383488 lub (608) 413313.
 2. Dostawca zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Zamawiający mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 3. Dostawca zobowiązuje się nie udostępniać danych obcym podmiotom.
 4. Wszelkie informacje o towarach zamieszczone w niniejszym panelu mają charakter informacyjny i pomocniczy w składaniu zamówienia i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i w związku z tym nie mogą być podstawą formułowania jakichkolwiek roszczeń.
Serwis prowadzony jest przez Galeria Hobby sp. z o.o.
Aktualna Data: 2024-07-14 13:00
Data Ostatniej Aktualizacji: 2020-05-06
© GaleriaHobby Katalog. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.