Od roku 1998 zajmujemy się sprzedażą artykułów kreatywnych i dla plastyków, w tym od roku 2015 jako "Galeria Hobby" spółka z o.o.

Regaly

Dysponujemy magazynami o łącznej powierzchni składowania wynoszącej ponad 600 metrów kwadratowych, zlokalizowanymi w Zabierzowie k. Krakowa, które wyposażone są m.i. w regały wysokiego składowania.

Dostawa

Nasze towary importujemy z takich krajów jak Chiny (dostawy kontenerowe) ale także z krajów Unii Europejskiej, takich jak Niemcy, Węgry, Włochy etc. Większość oferowanych przez nas artykułów jest przez nas produkowana lub konfekcjonowana.

regaly male       druty chenille

Posiadamy zarówno maszyny konfekcjonujące jak i produkcyjne - w tym CNC, co umożliwia nam wyprodukowanie wielu ciekawych asortymentów dostosowanych do zmieniających się potrzeb rynku. Produkujemy także wyroby dla niektórych klientów pod ich marką własną.

stoisko targowe

Współpracujemy z klientami, takimi jak hurtownie oraz ze wieloma sklepami zarówno stacjonarnymi, jak i internetowymi. Wystawiamy się także regularnie na targach branżowych. Posiadamy także klientów za granicą

stojaki

Dla klientów, na ich życzenie jesteśmy w stanie oddać do dyspozycji różnego typu stojaki i displeje celem ekspozycji naszych towarów i produktów.Cały czas poszerzamy naszą ofertę dostosowując ją do potrzeb rynku.
Naszym klientom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz jesteśmy z nimi w stałym kontakcie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz nawiązania kontaktu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Galeria Hobby