Poniżej przedstawimy Państwu skrót naszej oferty, koncentrując się tylko na niektórych, najważniejszych pozycjach:

Papiery i kartony kolorowe

Dostawa

Jednym z podstawowych naszych asortymentów są barwione w masie papiery i kartony. Posiadamy w ofercie gramatury 130, 220 i 270 g/m.kw. w szerokiej gamie formatów: A-4, 25x35 cm, 50x35 cm , 50x70 cm oraz 70x100 cm ( dla kartonów 220g i 300g ). Dostępne jest około 50 kolorów papierów i kartonów. Oprócz barwionych w masie kartonów oferujemy także kartony perłowe oraz złote, srebrne, miedziane etc. , także w wielu formatach i gramaturach. Papiery i kartony dostępne są także w miksach kolorystycznych.

Kartony z nadrukiem i papiery oraz kartony specjalne

kartony motywowe        papiery glitterseide        papiery design paper       

W naszej ofercie posiadamy kartony z nadrukiem w kilkudziesięciu wzorach , w formatach B-4 cm oraz B-2 , a także praktycznie pełną ofertę różnego typu kartonów i papierów specjalnych takich jak kartony brokatowe, metallic, z tłoczeniami, egzotyczne itd. Większość tego asortymentu jest dostępna także w miksach.

Tektury kolorowe i inne asortymenty papierowe

tektura 3D        bibuła włóknista        papiery transparentne       

W ofercie mamy praktycznie wszystkie inne materiały papierowe, typu tektury faliste kolorowe z falą prostą i wężykowatą 3D, a także różnego typu bibuły, papiery transparentne, papiery do origami, papiery do scrapbookingu, papiery do decoupage etc.

Filc

filc       filc samoprzylepny      

Jesteśmy importerem filcu w intensywnych 30 kolorach. Oferujemy go w formatach 20x30 cm i 30x40 cm w pojedynczych opakowaniach 10 ark. W ofercie posiadamy także filc samoprzylepny w formacie 20x30cm.

Mikroguma (pianka EVA)

pianka mikroguma       mikroguma samoprzylepna      

Mikroguma (pianka, EVA, guma zamszowa, foamiran) to kolorowe arkusze wykonane ze spienionego polioctanu winylu (EVA) z dodatkiem wypełniaczy takich jak np. kreda lub kaolin. Arkusze te dają się łatwo ciąć i sklejać a także formować w dowolne kształty po lekkim ogrzaniu zachowując przy tym nadaną im formę. Są one jednym z ulubionych materiałów kreatywnych. W naszej ofercie jest mikroguma w arkuszach 20x30cm oraz 30x40cm o grubości 2 mm - zarówno zwykła, jak i o pokryciu brokatowym w kilkudziesięciu kolorach, z niewielką ilością wypełniaczy, co czynią ją bardzo giętką i łatwą w formowaniu.

Narzędzia i materiały pomocnicze

cążki       nożyk rolkowy       podkład do cięcia      

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę dobrej jakości narzędzi używanych w pracach plastycznych. Oferujemy różnego typu nożyczki, pęsety, podkłady, nożyki, narzędzia do quillingu, dłutka, narzędzia do formowania drutu, filcowania, różnego typu kleje itd.

Druty różnego typu

druty       druty chenille       druty bump      

Druty oferowane przez nas to zarówno druty aluminiowe grubości 1 i 2 mm, druty biżuteryjne ( stalowe, miedziane, mosiężne ) grubości 0.3mm , a także kolorowe druty futrzane chenille tzw. wyciory. Druty futrzane oferujemy w kilkudziesięciu kolorach i kilku grubościach, z których podstawowe to 6 mm i 9 mm.

Quilling - pełna oferta pasków i narzędzi

quilling       podklad       grzebien      

Jesteśmy producentem pasków do quillingu wykonywanych z papieru kartonowego barwionego w masie produkcji niemieckiej o gramaturze 130, oraz pasków wykonywanych z innych papierów np. tęczowych, brokatowych etc. Oferujemy także zestawy do quillingu składające się z pasków, podkładów korkowych oraz narzędzi. W ofercie posiadamy praktycznie cały zestaw narzędzi do quillingu.

Brokaty, pigmenty i cekiny

cekiny1       brokat 20ml       pigment      

Jesteśmy importerem wysokiej jakości brokatów drobnoziarnistych, jakie są stosowane w pracach plastycznych oferując je w opakowaniach 20ml, 300 ml, i 1000 ml. Dla opakowania 20ml ( buteleczki typu solniczka ) oferujemy oferujemy drewniane displeje, celem ich ekspozycji w punktach sprzedaży. Oferujemy także pigmenty metaliczne i świecące w ciemności ( oraz w UV ) w opakowaniach 20 ml. Pigmenty można stosować jako domieszkę do farb różnego typu. Na bazie naszych pigmentów oferujemy także szybkoschnące farby metaliczne typu patina, w buteleczkach 60 ml przylegające do każdej powierzchni. W naszej ofercie posiadamy cekiny wypukłe o średnicy 6 mm, w kilkudziesięciu kolorach. Pakowane są one w torebki 6g, 20g, oraz w buteleczki 60ml i 300ml.

Pompony

pompony       pompony       pompony      

Jesteśmy importerem najwyższej jakości miękkich pomponów akrylowych ( Tajwan ). W ofercie posiadamy pompony średnicy 5, 10, 15, 25 i 40 mm dostępne także w miksach. Posiadamy w ofercie także twardsze pompony poliestrowe (15mm ). Oferujemy też pompony wielokolorowe oraz pompony w miksach i zestawach.

Pióra

piora       piora       piora      

Posiadamy w ofercie wiele ciekawych piór ptasich w intensywnych kolorach. Są to zarówno pióra twarde jak i miękkie. A także pióra strusie, pawie, bażancie etc. Oferujemy je w opakowaniach z eurozawieszką, umożliwiających ekspozycję na stojakach.

Materiały do zdobienia, maski

maski       artykuły ze sklejki       artykuły ze sklejki      

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór artykułów do zdobienia np. masek z masy papierowej, elementów ze sztywnej pianki, elementów z drewnianej sklejki itp.

Szablony

szablony       szablony       szablony      

Posiadamy w ofercie szablony wykonane z grubej 0.4 mm folii półprzezroczystej folii PP, które mogą być zarówno używane do zdobienia farbami jak i masami dekoracyjnymi. Pakowane są one pojedynczo w opakowanie foliowe i dostępne są w wielu wielkościach. Oferujemy także klej do szablonów po naniesieniu, którego stają się one samoprzylepne. Oprócz szablonów przeznaczonych do zdobienia, posiadamy także w ofercie szablony do tworzenia pudełek, kopert i passepartout.

Drobne elementy ozdobne

elementy ozdobne       elementy ozdobne       elementy ozdobne      

Oferujemy różnego typu drobne elementy ozdobne takie jak np. taśmy, stikery, elementy z mikrogumy i mikrogumy brokatowej, folii alu, kamyczki ozdobne, półperełki itd. Elementy te oferujemy także w zestawach.

Pozostałe

inne       inne       inne      

Powyższe pozycje nie wyczerpują naszej oferty. Posiadamy w sprzedaży także takie asortymenty jak różnego typu folie, formy do odlewów, ramki, stemple, poduszki do stempli, oczy z ruchomą źrenicą, sztuczne kwiaty małych rozmiarów i wiele innych produktów.